Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Masal Ormanı Parkı açılışa hazır

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen projelerden olan Masal Ormanı Parkı çalışmalarında sona gelindi.

Belediye Başkanı Zeki Kayda, 38 dönümlük arazi üzerinde yapım çalışmaları bitme noktasına gelen Masal Ormanı Parkında incelemelerde bulundu. Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Taylan ve Fen İşleri Müdürü Ercan Oyan’ın eşlik ettiği inceleme gezisinde açıklamalarda bulunan Başkan Kayda, “Hizmette dördüncü yılımızı doldurduğumuz şu günlerde verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Masal ormanı projemiz benim en çok önemsediğim projelerden. Masal kahramanlarını sembolize eden bu park gençlerimize ve çocuklarımıza hayırlı olsun. Çimlendirilmesi, ağaçlandırılması, çevre düzenlenmesi ve aydınlatması tamamlandı. Parkı önümüzdeki günlerde tamamen hizmete açacağız. Bu parkın yapımını üstlenen Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum. Cemerline denilen teleferik projemizin kazandırıldığı bu park harika bir park oldu. Çocuklarımızın, gençlerimizin ve ailelerimizin dolu dolu vakit geçirerek eğlenebileceği bir sosyal alanımız oldu. Salihli’mize hayırlı olsun” dedi.

 
Tarih       : 06 Nisan 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom