Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

“Çatlaklar Oteli” isimli oyun Salihli'de

 

Güzelbahçe Belediyesi'nin sahneye koyduğu ve kahkahalarla dolu "Çatlaklar Oteli" isimli oyun, Salihlililerle 19 Nisan perşembe akşamı Salihli Belediye Şehir Tiyatrosu'nda buluşacak.

Güzelbahçe Belediyesinin sahneye koyduğu ve kahkahalarla dolu "Çatlaklar Oteli" isimli oyun, Salihlililerle 19 Nisan perşembe akşamı Salihli Belediye Şehir Tiyatrosunda buluşacak.


   Lidya Medya Müdürü Ferhat Coşdur etkinlik hakkında şunları söyledi: “Oyun yazarı Metin Güler, bir çok sanat ve kültür alanında aldığı ödüllerle Türkiyede tanınmış, Kıyı Ege Tiyatrolar Birliğinin kurucuları arasında yer almaktadır. Ayrıca Güler, bu yıl 10.su gerçekleştirilecek olan, Menemen İnadına Tiyatro Festivalinin de mimarlarındandır. Kentimizde gerçekleştirmekte olduğumuz ve bu yıl da 18-28 haziran 2018 tarihleri arasında yapılacak olan 3. Uluslar Arası Dionysos Tiyatro Şenliği kapsamında da Metin Güler, 2 yıldır olduğu gibi, yine oluşturulacak olan atölyelerde eğitmen olarak konuğumuz olacak.


   Oyunun kısa tanımına gelince; Bir otel düşünün bütün renkli karakterleri lobisinde toplamış; gülmeyi adının başına yıldız misali yazdırmayı şiar bilerek. Çünkü hepimizin acılarının çatlaklarına sıkışmış öyküleri vardır, yankısını bekleyen kahkahalar yüklü. Çatlaklar Oteli bu acıların kahkahaya dönüşmüş hali belki de. Belki de deli yanlarımızın buluştuğu bir eğlence kumpanyası;  abancılaştırdığımız tanıdıkların kaldığı. ​Güzel, sanat dolu, kahkahalara boğulacağınız bir oyunda, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.​” dedi.  

 
Tarih       : 06 Nisan 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom