Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Salihli'de ''İdam'' istediler

 

Türkiye'de son günlerde arka arkaya işlenen çocuk istismarı ve cinayetlerine tepkiler artarak devam ederken Salihli'de vatandaşlar, Salihli taraftarlar derneği önderliğinde toplanarak hazırladıkları döviz ve pankartlarla tepkilerini dile getirip bu tip suçlar için idam cezasının getirilmesini istediler.

   Ankara Polatlıda bir haftadır aranan 8 yaşındaki Eylülün bir cani tarafından katledilmesi ve 18 gündür kayıp olan Ağrılı 4 yaşındaki Leyla’nın cansız bedenine ulaşılmasıyla tüm yurt genelinde olduğu gibi çocuk cinayetlerine karşı Salihlide de vatandaşlar sessiz kalmadı. 

Kent Meydanında Salihli Taraftarlar Derneği önderliğinde toplanan vatandaşlar ellerinde ki afiş ve dövizlerle eylem yaparak bu tip suçlar için idam cezasının getirilmesini istediler. 

 Eylemde grup adına basın açıklaması yapan Salihli Taraftarlar Derneği Başkanı Yakup Karahan, " Çağrımıza gönülden destek olup,Bizimle beraber olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Bizler her türlü siyasi görüşten insanlar Salihli Tayfa adını verdik kendimize . Bizi sadece sevgi ve inanç buluşturdu Salihli Sporun Her dalında yıldız olsun istiyoruz.Gençlerimiz sporu sevsin Salihlinin sevinçlerini Salihlinin zaferlerini kutlayalım istedik.Salihliyi kocaman bir aile olarak görüyoruz.Ama son günlerde ülkemizin çeşitli şehirlerinde yaşanılan çocuk kaçırmaları,çocuk tecavüzlerinin acısınu Salihlide ta içimizde duyuyoruz.

  Çocuklar öldürülüyor,çocuklar tecavüze uğruyor,köpekler,kediler ayakları kesilip oyuluyor.Her gün bir vahşet haberiyle sarsılıyoruz.

Yurdun neresinden gelirse gelsin bu acıları ciğerimizden duyuyoruz.Güzel yurdumuzu kana yıkamak isteyen bölücülere, tecavüzcülere,ırz düşmanlarına, çocuk katillerine verilen cezalar artık kamu vicdanını rahatlatmıyor.

  Devlet büyüklerimize, her partiden milletvekillerine  Salihliden sesleniyoruz, sesimizi duyun.Yüreğimizi duyun Bölücülere,Tecavüzcülere kadın katillerine aman vermeyin.  Kan değil gül koksun memleketimiz bu Vatan bize Atalarımızdan Armağan,Çocuklarımıza Vereceğimiz Kutsal Emanetimizdir.

  Bu vatan topraklarının üzerinde Çocuklarımız Koşup Oynayacaktır.Irzına geçilip öldürülmeyecektir.Bizler buna izin vermeyeceğiz ve Ankaradan Devlet büyüklerimizden, Sayın Cumhurbaşkanımızdan bu Eli Kanlı, Bu Yüreği karanlık mahluklara en ağır Cezanın verilmesini istiyoruz.

  Salihliden bu ateşi yakıyoruz Çocuklara uzanan eller kırılsın,Polisimizide ve Askerimize uzanan eller kırılsın, Bu vatan toprağını bölüp parçalamaya kalkan eller kırılsın. Yaşasın Birlik ve Beraberliğimiz, Yaşasın Türkiye Cumhuriyetimiz. Yaşasın Geleceğimiz Olan Çocuklarımız" dedi.

Eylem sonrası, grup olaysız şekilde dağıldı. 

 
Tarih       : 04 Temmuz 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom