Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

U 11 Liginin Manisa Şampiyonu Salihlispor

 

U11 Ligi’nde oynanan müsabakalarda Salihlispor birinci olurken, Turgutlu Egelispor ikinci, Murat Germenspor üçüncü, Gençordu ise dördüncü oldu.

Manisada düzenlenen turnuvalarda U 11Final maçında Turgutlu Egeli Sporu  4-1 yenen Salihli Spor U11 takımı Manisa il Şampiyonu olmayı başardı. U12 Ligi’nde ise Murat Germenspor birinci olurken, Akhisar Yıldırımspor ikinci, Salihlispor üçüncü, Turgutlu Ege Gençlikspor dördüncü oldu. U13 Ligi’nde gruplarında birinci olan Murat Germenspor, Manisaspor, Salihlispor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Turgutluspor, Soma Zaferspor ve Akhisarspor’a da kupa ve madalyaları verildi.

"Şeytanın Bacağını Kırdık"

Katıldığı bir çok organizasyonda final oynamayı başaran ve Şampiyonluğu kıl payı kaçıran Salihli Spor alt yapı takımları bu başarısıyla şanssızlığına son vermiş oldu.

"Çok Çalışmanın Karşılığı Bu Olsa Gerek:

Teknik Direktör Abdullah Türkkan; Altyapı gruplarımız için çok mesai harcıyoruz. Sadece u11 takımımızı baz alıp son bir yıl içinde gittiği deplasmanları sayarsak yaklaşık 20.000 km. yapmıştır. Ayrıca bizlere güvenip çocuklarını emanet eden sporcu velilerinede teşekkürü borç bilirim. Daha çok çalışarak çocuklarımızın hayallerine daha hızlı ilerlemelerini sağlamak istiyoruz, dedi...

“Tüm Takımlar Şampiyondur”

Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erol Timur, törende yaptığı konuşmada, “İlimizde 2017-2018 Amatör Futbol sezonunda 12 farklı kategori ve yaş grubunda 122 Futbol kulübümüz 1466 müsabaka ile faaliyet göstermişlerdir. 2008 doğumlulardan daha büyük yaş grubuna göre yaklaşık 6500 lisanslı futbolcunun yer aldığı müsabakalarda hedefimiz, daha çok müsabaka ile daha çok çocuk ve gencimize spor yaptırmak. Bu anlamda sezon kapanışını gerçekleştirdiğimiz Sekiz Eylül Stadı’nda oynanan U11 ve U12 yaş gruplarında yer alan tüm takımlar benim gönlümde şampiyondur. Bugünün kaybedeni yok, kazananı ise Manisa futbolu ve Türk futboludur. Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak, bizlere destek veren Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Yunus Öztürk’e teşekkür ediyoruz. Ayrıca müsabakalara katılan tüm kulüplerimizi, futbolcuları, futbola hizmet eden kurum ve kuruluşları, hakemleri ve görevlileri kutluyor, yeni sezon için futbolun tüm paydaşlarına şimdiden başarılar diliyorum” diye konuştu.

 
Tarih       : 04 Temmuz 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom