Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

MTSK Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı

 

Millî Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu MTSK yönetmeliğinde değişiklik yapıldı.Manisa ve ilçeleri Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünlen, Millî Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu MTSK yönetmeliğinde değişiklik yapıldığını belirterek ,Motorlu Taşıt Sürücü Kursları yönetmelik değişikliği 1 Temmuz 2018 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdiğini söyledi.

Manisa ve ilçeleri Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünlen, “Manisa ve ilçelerinde faaliyet gösteren Motorlu Taşıt Sürücü Kurslarının Kurucuları ve sahipleri, Kurum Müdürleri ve aynı zamanda Motorlu Taşıt Sürücü Kursu olan İlçelerin Milli Eğitim Müdürlüğü şef ve ilgili Şube Müdürlerinin Millî Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu MTSK yönetmeliğinde yapılan değişikliği mutlaka incelemeleri gerekmektedir. Önümüzdeki eğitim sürecinde aksaklıklara yer vermemek için Yönetmeliğin en son şekline göre Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursunda eğitim,öğretim ve denetimler yapılacaktır”dedi.

 
Tarih       : 04 Temmuz 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom