Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

İş hanındaki boş dükkanda ölü bulundu

 

MANİSA'nın Kula ilçesinde, Mustafa Sümer (39), iş hanındaki kullanılmayan dükkanda ölü bulundu. Sümer'in kalp krizinden yaşamını yitirdiği sanılırken, kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılacağı belirtildi.

Alt katında kahvelerin bulunduğu İmamoğlu İş Hanının 2nci katında, saat 12.30 sıralarında, kullanılmayan dükkandan ağır kokular alan kişiler, polise ve itfaiyeye haber verdi. İhbarla olay yerine gelen polis ekipleri, dükkana girdiklerinde, yerde Mustafa Sümerin cansız bedeniyle karşılaştı. Polisin sıcaktan bozulmaya başlayan ve 5 günlük olduğu tahmin edilen ceset üzerinde yaptığı incelemede, darp ya da yara izine rastlanmadı. Bekar olan ve kalp krizinden öldüğü sanılan Sümerin cesedi, polis ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından Kula Devlet Hastanesinin morguna kaldırıldı. Sümerin kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılacağı bildirildi. Acı haberi alarak, olay yerine gelen Mustafa Sümerin yakınları, gözyaşı döktü. Günlük işlerde çalışan ve zaman zaman sokaklarda yattığı belirlenen Sümerin 5 gün önce ablasından İzmire gideceğini söyleyerek, para aldığı, bir daha da kendisinden haber alınamadığı öğrenildi. Polis, Mustafa Sümerin ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.


 
Tarih       : 03 Temmuz 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom