Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

ZAFER MAHALLESİ’NE SAĞLIKLI KANALİZASYON HATTI

 

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Zafer Mahallesi 547 Sokak’ta yeni yapılan sanayi sitesinin altyapı ihtiyacını gidermek için kanalizasyon hattı çalışması gerçekleştirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde vatandaşları sağlıklı altyapıya kavuşturmak için aralıksız çalışıyor. MASKİ tarafından yürütülen çalışma kapsamında Salihli ilçesi Zafer Mahallesi 547 Sokak’ta yer alan sanayi sitesinin yeni yapılan kısmında kanalizasyon hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Sanayi esnafının talebi doğrultusunda gerçekleştirilen çalışma sayesinde altyapı ihtiyacı giderildi.

“MASKİ, bir dediğimizi iki etmiyor”

Zafer Mahalle Muhtarı Cemal Çelik, “MASKİ’nin çalışmalarından çok memnunuz. Bir dediğimizi iki etmiyorlar. Sanayi sitemize ilave olarak yeni dükkanlar inşa edildi. Dolayısıyla altyapı ihtiyacımız gündeme geldi. Esnafımız ile birlikte MASKİ’ye durumu bildirdik. Sağolsunlar hemen gelip çalışmayı gerçekleştirdiler. Kanalizasyon döşeme çalışması bitti. Esnafımız da çok sevindi. Çalışmalardan dolayı emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a hizmetlerinden ötürü ayrı ayrı teşekkür ediyor, selamlarımızı iletiyoruz” dedi.

 
Tarih       : 02 Temmuz 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom