Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Alaşehirli firma meyve ihracatında şampiyon oldu

 

Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak’ın işletmeciliğini yaptığı “Uçak Kardeşler” firması meyve sektöründe Türkiye’de en çok ihracat yapan firma olarak birinciliğe layık görüldü.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen Türkiye İhracatçılar Meclisi 25. Olağan Genel Kurulu ve 2017 Türkiye İhracatı Sektör Şampiyonları Ödül Töreninde Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak’ın işletmeciliğini yaptığı “Uçak Kardeşler” firması meyve sektöründe Türkiye’de en çok ihracat yapan firma olarak birinciliğe layık görüldü. 2017 Türkiye İhracatı Sektör Şampiyonları Ödül Töreni’nde birinciliğe layık görülen firmanın ödülünü Hayrettin Uçak, Mansur Uçak ve Recep Uçak son Başbakan Binali Yıldırım’ın elinden aldı. 
Konuyla memnuniyetini dile getiren Alaşehir Belediye Başkanı ve Uçak Kardeşler Firması sahibi Ali Uçak, "Başta bu ödülü almamızda en büyük pay sahibi olan binlerce çalışma arkadaşlarımıza ve üreticilerimize teşekkür eder, bu haklı gururu ve başarıyı onlara armağan ederim" dedi. 

 
Tarih       : 02 Temmuz 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom