Yayında :
RELAX TİME
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Bayram öncesi tatlı telaş başladı

 

Salihli’de Ramazan Bayramına sayılı günler kala baklavaya artan talepten dolayı baklava imalat pazarlamacı esnafında tatlı telaşı başladı. Salihlili esnaf Nilgün Kılınç, tatlı telaşının günler öncesinden başladığını ve yoğun mesai harcadıklarını söyledi.

   Bayramların vazgeçilmez tatlısı haline gelen ve Türk mutfağının önemli tatlılarından olan baklavada esnaf Ramazan Bayramı öncesi artan siparişleri karşılamak için tatlı bir telaş içine girdi. Yaklaşan Ramazan Bayramı dolaysıyla yoğun talep olurken talebin artmasıyla birlikte Salihli’deki esnafta talebi karşılamak için yoğun şekilde çalışıyor.

Bayram öncesi talebin çok fazla olduğunu vatandaşların talebini karşılamak için yoğun çalıştıklarını belirten Salihlili esnaf Nilgün Kılınç, “Geçen bayramlardaki yoğunluğun aynısını bu bayramda da yaşamaya devam ediyoruz. Tatlı telaşı bayramdan bir hafta önce başladı. Ev baklavasına önem veren vatandaşlar hazır baklava yerine bize gelerek elle özenle açtığımız ve yaptığımız ev baklavalarından sipariş veriyorlar. Vatandaşlarımızdan gelen yoğun talebi karşılamak için yoğun mesai harcıyoruz” dedi.

 

 
Tarih       : 13 Haziran 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom