Yayında :
RELAX TİME
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Makaslar bayram mesaisinde

 

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala bayram tıraşını son güne bırakmak istemeyen vatandaşlar, berberlerin yolunu tuttu.

Yoğunluğun arttığı şu günlerde vatandaşlara randevu vererek gece geç saatlere kadar mesai yapmaya başlayan berberlerde, vatandaşları mağdur etmemek adına makaslarını soğutmadan çalışmaya devam ediyor.


    Her bayram öncesi olduğu gibi yine bu bayram öncesi de vatandaşların en uğrak yeri olan berberler, şu sıralar yoğun mesai yaparak vatandaşları bayrama hazırlıyor. Salihli’de uzun yıllardır berber esnaflığı yapan Zafer Kara, bayram tıraşlarını son güne bırakmak istemeyen vatandaşların erkenden berberlere akın ettiğini ve bu nedenle büyük bir yoğunluğun oluştuğunu söyledi. Kara, hiçbir vatandaşı mağdur etmemeye özen gösterdiklerini belirterek işlerin artması nedeniyle gece geç saatlere kadar çalıştıklarını kaydetti.

Son güne bırakmayın uyarısı 

   Salihlili esnaflar erkek kuaförü Zafer Kara bayram öncesi vatandaşları uyararak, berberlerde oluşabilecek yoğunluk için tıraşların son güne bırakılmamasını söyledi.


    Ramazan Bayramı öncesi vatandaşlar, bayramda şık bir dış görünüşe kavuşmak için her bayram öncesi berberlere akın ediyor.  Vatandaşlar genelde tıraşlarını arife gününe bıraktığını ve çok fazla yoğunluk olduğunu belirten Salihlili esnaf Zafer Kara,  yaşanabilecek yoğunluk için bayram öncesinde uyarılarda bulundu. Kara, “Vatandaşlarımız bayramlarda tıraş olmayı örf ve adet edinmiş. Bayram arifesinde berberler çok yoğun olur. Vatandaşlarımızdan özellikle saç tıraşlarını son güne bırakmamasını rica ediyorum. Böylece berberler hem bunalmaz hem de daha güzel tıraşlar yaparlar. Vatandaşlar 1-2 gün önceden tıraş olunursa her şey daha güzel olur” şeklinde konuştu. 

 
Tarih       : 13 Haziran 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom