Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Salihli'de üreticilere genç çiftçi projesi anlatıldı

 

Salihli'de Gıda Tarım ve Hayvancılık personelleri tarafından üreticilere tarımsal desteklemeler ve genç çiftçi projesi anlatıldı.

...Ziraat Odası toplantı salonunda üreticilere ve muhtarlara yönelik gerçekleştirilen eğitimde Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğüne bağlı Ziraat Mühendislerinden Murat Yasak ve Emrah Aslan tarımsal destekler hakkında bilgiler verdi. 

Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğüne bağlı Ziraat Mühendislerinden Gülçin Aygen, Seçil Özcan ve Erol Özaslan, katılımcılara genç çiftçi projesinin proje başvuru şartları, proje konuları, bitkisel üretime yönelik projeler için gereken şartlar, hayvansal üretime yönelik projeler için şartlar, yöresel tarım ürünleri, tıbbi ve aromatik bitki yetiştiriciliğine yönelik projeler ile ilgili şartlar hakkında sunum yaparak çiftçilere bilgiler verdi.

Ziraat Odası toplantı salonunda yapılan eğitim , üreticilerin sorularının yanıtlanmasıyla sona erdi.

 

 
Tarih       : 04 Nisan 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom