Yayında :
RELAX TİME
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

MANİSALI YÖRÜK KIZI SERPİL YENİ'DEN SEL-DER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Memleketim Manisa Türküsü için klip çekimi yaparak büyük takdir ve beğeni toplayan Manisalı Yörük Kızı Serpil Yeni bugün bir takım ziyaretler de bulundu.

Serpil Yeni Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar ve Başkan yardımcısı Aşkın Akkoç u Makamında ziyaret ederek Selendi ile ilgili görüş alışverişinde bulunduktan sonra Salihli de faaliyetleri sürdüren kısa adı (SEL-DER) Selendililer Derneği Başkanı İrfan Akarsu ve yönetimini ziyarette bulundu.


Akşam saatlerinde gerçekleşen ziyarette  dün yeni yeri açılışı yapılan Selendililer Derneği lokali ve Yörük Kıraathanesi ni hayırlı olsun ziyareti gerçekleşirken Başkan irfan Akarsu tarafından Manisalı yörük kızı Serpil Yeniye Selendililer Derneği sarığı hediye ederek kendisinin Manisamızı Tvlerde tanıtım ve çıkarmış olduğu yeni Memleketim Manisa türküsü klibi için teşekkür ederek çalışmaların da başarılar diledi.


Serpil Yeni ise kendisinin Yeni Albümü olan CD yi Başkana ve yönetimi ne hediye ederek kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı çok teşekkür etti.


SEDAT GÜNAYDAN ŞİİR KİTABI HEDİYE EDİLDİ 
Selendi liler eski kurucularından Okul Müdürü Şair söz beste yazarı Sedat Günay tarafından Serpil Yeni ye en son piyasaya çıkarmış olduğu sahipsiz Şiirler kitabını hediye etti. 


Selendililer Lokalinde gerçekleşen Ziyaret sırasında Manisalı yörük  Serpil  Yeniye  yakın ilgi vardı. Yörük Kıraathanesinde bulunan vatandaşlar ile bir süre sohbet ederek,Yeni açılan Lokal ile Yörük Kıraathanesi işletmecisi Alperen Günay a hayırlı olsun ve Hayırlı işler kolay gelsin bereketli kazançlar versin dedi. Yörükkızı Serpil Yeni 
hatıra resimleri çekilerek Dernekten ayrıldı.

 
Tarih       : 16 Mayıs 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom