Yayında :
RELAX TİME
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Manisa ve Salihli’nin gururu oldular

 

Okul sporlarının Türkiye genelinde düzenlediği Ortaokul küçükler futbol turnuvasında Çeyrek finale kalarak Kütahya’nın Gediz ilçesinde Manisa ve Salihli’yi temsil eden 50. Yıl Ortaokulu futbol takımı, büyük başarı göstererek Kütahya’dan da şampiyonlukla döndü ve adını Türkiye finallerine son 8 takımın içerisine yazdırdı.

2017-2018 Eğitim Öğretim yılı okul sporlarının düzenlemiş olduğu küçük erkekler futbol turnuvasında sırasıyla ilçe birincisi, Manisa il birincisi ve Aydın Küçük Erkekler Futbol Müsabakasında grup şampiyonu olan 50. Yıl Ortaokulu, adını Türkiye finallerine son 8 takımın içerisine yazdırmayı başardı.

Türkiye Finallerinde Manisa ve Salihli’yi temsil edecek olan 50. Yıl Ortaokulu, Türkiye Şampiyonu olabilmek için Trabzon’da; Sivas’tan Kazım Karabekir Paşa Ortaokulu, Trabzon’dan Bener Cordan Ortaokulu, İzmir’den Karabağlar Fevzi Çakmak Ortaokulu, Konya’dan İMKB Ortaokulu, İstanbul’dan Şehit Murat Demirci Ortaokulu ve Bursa’dan Rahmiye Malcıoğlu Ortaokulu ile mücadele edecek.

Okul Müdürü Fatih Akın, bu başarıda emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Karakuş’a, sporcu öğrencilere, bizlere çocuklarını teslim eden velilere teşekkür ederek Trabzon’da yapılacak Türkiye Şampiyonasında başarılar diledi.

Öğrencilerini verdikleri mücadeleden dolayı kutlayan ve hedeflerinin Türkiye Şampiyonluğu olduğunu belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Karakuş’a, Öğrencilerinin tüm maçlarda çok iyi mücadele ederek Manisa’yı ve Salihli’yi en iyi şekilde temsil ettiğini vurguladı. Karakuş, “Türkiye Şampiyonu olabilmek için elimizden geleni yapacağız. Bizlere destek veren, bizlerin yanında olan herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Son 8 takımın mücadele edeceği Türkiye finalleri Trabzon şehrinde 28-29 Mayıs ve 2 Haziran tarihlerinde yapılacak.

 
Tarih       : 16 Mayıs 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom