Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Salihlili emlakçılar emlakçı annelerin anneler gününü kutladı

 

Salihli’de Emlak Komisyoncuları ve Müşavirleri Meslek Derneği’nde (SEMDER) üyeleri ile anneler gününde kahvaltı etkinliğinde bir araya gelerek bayan emlakçıların anneler gününü kutladılar.

   Hazerfen parkında düzenlenen programda Salihli’de Emlak Komisyoncuları ve Müşavirleri Meslek Derneği’nde (SEMDER) başkanı Yıldırım Yılmaz, bayan dernek üyelerinin anneler gününü kutlayarak çiçek ve plaket takdim etti. Günün anlam önemine değinen Yılmaz, “Hayattaki en kutsal sıfatı edinmiş en fedakar görevi seve seve üstlenmiş sunduğu emeğin karşılığını vermenin mümkün olmadığı en değerli varlıktır anne. Onlara teşekkür etmeyi bir daha hatırlatan “ Anneler Günü” nde SEMDER çatısı altındaki tüm annelerin “Anneler Gününü”  kutlar en içten dileklerimizle kutlarız” dedi. Program dernek üyelerinin toplu olarak yaptığı kahvaltı sonrası son buldu.
 
 
Tarih       : 14 Mayıs 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom