Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

SALİHLİLİ GAZİLER KIBRIS'A UĞURLANDI

 

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Salihli Şubesine üye 10 Kıbrıs gazisi ile 3 Belediye Meclis Üyesi ve 1 Başkan Yardımcısı, düzenlenen törenle Salihli'den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne uğurladı.

Kıbrıs Barış Harekâtında görev alan muharip gazileri, gazi unvanı aldıkları yavru vatan Kıbrıs’a belediye hizmet binasında düzenlenen törenle uğurlandı. Törende konuşan Belediye Başkanı Zeki Kayda “Gazilerimiz için düzenlediğimiz Kıbrıs gezimizin bugün 3. turunu gerçekleştiriyoruz. Tüm gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, hayatta olmayanlara Allahtan rahmet, yaşayanlara sağlıklı uzun ömür diliyorum. Hepinize iyi yolculuklar" dedi.
Konuşmanın ardından Başkan Kayda tarafından Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu’na KKTC’deki şehitliklerimize bırakılmak üzere bir Türk bayrağı ve bir avuç vatan toprağı teslim edildi.
Türk bayrağı ve bir avuç vatan toprağını teslim alan Karaoğlu, emanetlerin yerine ulaşacağını söyledi.

 
Tarih       : 14 Mayıs 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom