Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

NURLU’DAN CHP MANİSA ÖRGÜTLERİNE TEŞEKKÜR

 

CHP Manisa Milletvekili Mazlum NURLU Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İNCE’nin Manisa mitingi nedeniyle CHP örgütüne teşekkür mesajı gönderdi.

Mazlum NURLU il ve ilçe başkanlarına, yönetim kurullarına, kadın ve gençlik kollarına, Milletvekillerine, partililere ve Manisa halkına ayrı ayrı teşekkür etti.

Manisa tarihinin en kalabalık mitinglerinden birisini gerçekleştirdiklerini belirten Mazlum NURLU mektubunda; Manisa mitingimize katılımı artırmak için, gece gündüz emek veren İl ve İlçe Başkanlarımıza, Yönetim Kurullarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, Milletvekillerimize, parti emektarlarımıza, hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmayan çok değerli üyelerimize, ilçelerden, beldelerden, mahallelerden, köylerden akın akın gelen değerli hemşerilerime çok teşekkür ederim dedi.

41 yıl önce CHP’yi iktidar yapan azim ve kararlığı bugün de görüyorum diyen NURLU; Cumhurbaşkanı adayımız sayın Muharrem İNCE’nin Manisa mitingini Manisalıların yoğun katılımıyla, büyük coşku ve heyecan içerisinde yaptık. Manisa’daki gücümüzü, birlik ve beraberliğimizi herkese gösterdik.

Bu coşku ve heyecanla yola çıkan partimizin tüm kadrolarının, CHP’nin başarısı ve sayın Muharrem İNCE’nin Cumhurbaşkanı seçilmesi için korkmadan, yılmadan, yorulmadan, canla başla çalışacağından kuşkum yoktur, ifadelerine yer verdi.

 
Tarih       : 14 Mayıs 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom