Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Beko, Salihli’de ‘Yılın Annesi’ni Seçti

 

Beko’nun 15. kez düzenlediği ‘Yılın Annesi’ yarışmasının sonuçları belli oldu. Salihli’de yılın annesi geçimini simit satarak sağlayan ve eşi kalp hastası olduğu için çalışamayan Fikriye Sezgin oldu.

Beko’nun seçmelerini 20 ilde bayileri aracılığıyla toplam 31 noktada gerçekleştirdiği, geleneksel ‘Yılın Annesi’ yarışması sonuçlandı. Yarışmada Simit satarak ailesini geçimini sağlayan Fikriye Gezer “Yılın Annesi” seçildi.

 

Salihli’de ‘Yılın Annesi’ ödülünü almaya hak kazanan Gikriye Gezer’e Beko bayisinde düzenlenen törenle Beko D 80 HP Kurutma Makinesi hediye edildi. Yılın annesi seçilen Gezer, hediyesini Beko Ege Bölgesi Satış Müdürü Cem Sofuoğlu’nun elinden aldı. Beko, bu yıl da ’Yılın Annesi’ yarışmasıyla, her zaman daha iyisi için emek veren annelerin yanında olduğunu göstermeye devam etti.

 
Tarih       : 14 Mayıs 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom