Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Üstad Necip Fazıl Salihli’de anıldı

 

İsminin verildiği Okul olan Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi’nin düzenlediği gecede, Üstad Necip Fazıl Kısakürek anıldı.

Zafer Keskiner Tiyatro Salonunda Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi’nin hazırladığı “Üstad’ı Anma” gecesinde açılış konuşmasını yapan okul müdürü Alim Turgut, Necip Fazıl’ı daha yakından tanıyabileceğimiz bir programla Üstad’a olan vefa borcunu ödemek istediklerini belirtti. Programın sunuculuklarını okul müdürü Alim Turgut ve Edebiyat öğretmeni Aysel Yılmaz Irmak yaparken, gecede Necip Fazıl’ın hayatını anlatan TRT belgeselinin yayınlandı. Öğrencilerin yaptığı müzik eşliğinde gecede sunucular tarafından Necip Fazıl Kısakürek’in hayatından kesitler anlatılarak yaptığı eserler anlatıldı. Öğrencilerin ise üstad’ın şiirlerini seslendirdiği geceye Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Karaoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yıldıray Demirtaş, Salihli Denetimli Serbestlik Müdürü Abdullah Yılmaz, AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Selçuk Dinç ve ekibi, okul müdürleri, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 
Tarih       : 14 Mayıs 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom