Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

ENAD’tan Emniyet Müdürüne ziyaret

 

Engelli Aileleri Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği (ENAD) Yönetim Kurulu İlçemiz Emniyet Müdürü Sayım Başaran’ı engellilerin sorunlarını ve çözümü için Engelliler Haftasında makamında ziyaret etti.

 ENAD Başkanı Emin Kuyucu Dernek çalışmaları ile ilgili kısa bilgi verdi. Engelli ailelerin sorunlarının emniyeti ilgilendiren engelli park yerlerine engelsiz plakalı araçların işgal ettiğini, engelli rampalarının önüne araç konulduğunu ve şehir içi ulaşımında kullanılan durakların önü araçlar tarafından park edilerek akülü ve tekerlekli sandalye kullanan engellilerimizin şehir içi araçlarına ulaşımının engellendiği anlatıldı.
   İlçe Emniyet Müdürü Başaran, “Engellilere yönelik bu sorunların Emniyet Müdürlüğü personeli ve Engelli ailesi ve engellilerimiz el ele vererek bu sorunların üstesinden geliriz. Her zaman engellilerimizin yanındayız, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi. 
  Başkan Kuyucu, Emniyet Müdürü Başaran’a ENAD yönetimi olarak teşekkür etti. 

 
Tarih       : 14 Mayıs 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom