Yayında :
SALİHLİ TV HABER BÜLTENİ
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Kudret Demir Ortaokulu’nda Zafer Kalkınma Ajansı destekli eğitim başladı

 


  Salihli Kudret Demir Ortaokulu Zafer Kalkınma Ajansı destekli Teknoloji Tasarım öğretmenlerine iki gün boyunca sürecek  modern makinelerle ahşap oyuncak eğitimi başladı.  
   Zafer kalkınma ajansının teknik destek programı adı altında  Salihli Kudret Demir Ortaokulu Teknoloji Tasarım öğretmenleri ahşap oyuncak eğitimine ev sahipliği yaptı. Mahmut Sami Yıldırım tarafından verilen kursa İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek, Okul Müdürümüz İlker  Atalay ve Teknoloji Tasarım öğretmenleri katıldı. 
   Zafer Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen ve  Salihli Kudret Demir Ortaokulu ev sahipliği yaptığı ahşap oyuncak yapımı ve marangozluk eğitimi, okul Müdürü ilker Atalay’ın Teknoloji tasarım öğretmenlerine sertifikalarını teslim etmesiyle  sonlandı. 
   Salihli Kudret Demir Ortaokulu, “Zafer Kalkınma Ajansına ve eğitmen Mahmut Sami Yıldırım a bu kaliteli ve verimli eğitim için teşekkür ederiz” dedi.  
 
 
Tarih       : 16 Nisan 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom