Yayında :
RELAX TİME
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Uzman Doktor Yeşim Yayla Medigüneş Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı

 


 Özel Salihli Medigüneş Hastanesi, bünyesine yeni ve deneyimli ekip arkadaşları ekleyerek gücüne güç katarak yola devam ediyor.    
    Dermatoloji Kliniği Uzman Doktor Yeşim Yayla Özel Salihli Medigüneş Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermeye başladı.

Uzman Doktor Yeşim Yayla kimdir?

   Dr. Yayla; “1984 Yılında Konya/ Ereğlide doğdum İlk ve orta öğretimi Ereğlide, liseyi Fen lisesinde tamamladıktan sonra 2002 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinde tamamladım. 2008de mezun olduktan sonra Ankara Numune Eğitim ve Araştrma Hastanesinde Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanlık eğitimini 2009-2014 yılları arasında tamamladım. Uzmanlık eğitimi süresince ve sonrasında kozmatik uygulamalar üzerine çeşitli kurs ve eğitimlere katıldım. Halen kozmotoloji ve dermatoloji alanındaki değişim ve gelişimler takip etmeye devam ediyorum” dedi.
      Ayrıca  Dr. Yayla; Dolgu, Botox, Mezoterapi, PRP, Lazer epilasyon, Aşırı terleme tedavilerinde medikal estetik kliniğinde hastalara hizmet verecek.

 
Tarih       : 14 Nisan 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom