Yayında :
RELAX TİME
 
 
Salihli TV Haber Bültenini izliyorsunuz. Salihli TV iletişim telefon numarası 0544 373 56 12... Salihli'nin ilk web televizyonu Salihli TV'yi izlemek için CANLI İZLE yazan yeri tıklamanız ve sesi açmanız yeterli...                  
 

Salihlili öğrencilerden Rasim Amcaya anlamlı destek

 


      Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Talat Zurnacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sosyal yardımlaşma Kulübü öğrencileri, Yenipazar Mahallesinde yaşayan Rasim Karagöz’ün elektrikli sandalyesinin tekerleklerini değiştirdi.

    Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencileri, Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğretmeni Nurdan Döner önderliğinde  tekerlekleri yıpranmış ve işlevini yitirmiş olan Rasim amcanın tekerlekli sandalyesinin tekerleklerini değiştirmek için öğrenciler kendi aralarında yardım toplayıp, topladıkları yardımlar ile de aldıkları tekerlekleri Rasim amcanın elektrikli sandalyesini tamir ettirdiler. Okul müdürü Abdülbaki Türken, öğrencilerin bu tür faaliyetlerle yardımlaşmayı, dayanışmayı, bir davranış haline dönüştürmeye başladıklarını bundan da çok mutlu olduğunu söyledi. Elektrikli sandalyesinin tekerlekleri değiştirilen Rasim amca, öğrencilerinin bu çabalarından dolayı çok duygulandığını belirtti. Rasim amca; " Öğrenciler beni çok mutlu etti. Öğrencilere ve öğretmenlerine sonsuz teşekkür ederim" dedi.

 

 
Tarih       : 14 Nisan 2018
 
 

 

www.salihlitv.com

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018 

 
 

RadyoTelekom