İYİ Parti Salihli yönetimi birlik beraberlik yemeğinde bir araya geldi

İyi Parti Salihli teşkilatı, yeni kurduğu yönetim kurulu üyeleri ve aileleri ile birlikte birlik, beraberlik amacıyla düzenledikleri akşam yemeğinde bir araya geldiler.

   Köfteci Paşam Mehmet'de düzenlenen organizasyona İyi Partililer aileleriyle birlikte katıldı. Yemekte konuşan teşkilat başkanı Mesut Kızıltuğ; "Yönetim kurulu toplantısını, yemekli ve ailelerimiz ile yapmaktaki amacımız; birliğimizi, beraberliğimizi sağlamak içindir. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımın ve çok değerli eşleri, aileleri, sizler ile beraber olmaktan, cesur ve cesaretliler ile beraber çalışmaktan son derece mutluyum. Eşinizin ve ailenizin gözlerine bakın. İnancı, cesareti göreceksiniz. Onlar cesurlar hareketinin üyeleri, onlar vatan sevdalıları, onlar genel başkanımız Meral Akşener'in dediği gibi; Türkiye'yi bayram sofrasında buluştaracak kişiler, onlar Ulu Önder Atatürk'ün dediği "Söz konusu Vatansa gerisi tefarruattır" sözünü önemseyen, benimseyen, yüreği vatan sevgisi ile dolup taşan yiğitlerdir. Sizleri destek olmaya, engelleri beraber aşmaya davet ediyorum. Cesur yürekli İyi parti Salihli kurucu yönetim kurulundaki arkadaşlarıma, onlara destek olan eşlerine ve ailelerine çok teşekkür ediyorum. Hem yerelde hem genelde tüm gücünümüz ile çalışıp kazanacağız başaracağız. Salihli İyi olacak, Manisa İyi Olacak, Türkiye İyi olacak" dedi.

   Salihli'de mahallelerde de teşkilatlanlamarını hızla yaptıklarını belirten parti içi teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcısı Nurettin Uçar; "Salihli'de toplam 102 mahallenin 50 mahallesinde temsilcilerimizi oluşturduk. Salihli'deki 7 büyük belde mahallesinde, 17 ilçe merkezinin mahallelerinde 26 da köylerdeki mahallelerde temsilciliklerimizi oluşturduk" seklinde konuştu.
 

 

 

Manisa’nın tekli eğitime geçmesi için 582 dersliğe ihtiyacı var
Salihli TSO’dan Kızılay Şube Başkanına “Hayırlı Olsun” ziyareti
Can Hastanesi Kaan bebeğin umudu oldu
Özel Salihli Düşünür Koleji Anaokulundan veli katılım etkinlikleri
SALİHLİ BİL KOLEJİ BURSLULUK SINAVINA YOĞUN İLGİ
Jandarma hareket halindeki tren içinde köpeklerle arama yaptı
Salihli Yardım melekleri 54. Yıllarını kutladı
Ödemiş'in 3 mahallesi Salihli'ye mi bağlanıyor ?
Salihli 7’den 70’e Mehmetçiğin yanında
Ülkücü Şehit Fırat Çakıroğlu dularla anıldı