Salihli TV

Borsa'dan seminere davet

Salihli Ticaret Borsası ve Manisa Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü yetkilileri tarafından 12.10.2017 Perşembe günü bugün saat 14.00'da borsa toplantı salonunda kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi programı çerçevesinde tarıma dayalı yatırımların desteklenmesi hakkında bilgilendirme semineri gerçekleştirilecek.

Borsa'dan seminere davet
11 Ekim 2017, Çarşamba
    Salihli Ticaret Borsası ve Manisa Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü yetkilileri tarafından 12.10.2017 Perşembe günü bugün saat 14.00’da borsa toplantı salonunda kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi programı çerçevesinde tarıma dayalı yatırımların desteklenmesi hakkında bilgilendirme semineri gerçekleştirilecek.
    Seminerde ilimizde yapılabilecek başvuru konularının ve detayları hakkında bilgiler verileceğini belirten Salihli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yetiş Aksoy yatırım yapacaklar için bu programın büyük bir fırsat olduğunu, projelerin %50 sine destek verildiğini belirtti.  Kırsal ekonomik alt yapı konularında 500.000 TL’ye kadar desteklemelerin söz konusu olduğunu vurgulayan Başkan Aksoy tarıma dayalı ekonominin rekabet gücünün yükseltilmesi, gelir ve istihdam imkânlarının artırılması ve çeşitlendirilmesi için bu fırsatlardan yararlanmak isteyen tüm yatırımcıları seminere davet etti. 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.