Salihli TV

AK Partide görev dağılımı yapıldı

Salihli Ak Parti yeni yönetimiyle ilk toplantısını ve görev dağılımını gerçekleştirdi.

AK Partide görev dağılımı yapıldı
11 Ekim 2017, Çarşamba
    Salihli AK Parti İlçe teşkilatı yaptığı kongrelerin ardından oluşan yeni yönetimle birlikte ilk koordinasyon toplantısını gerçekleştirdi. 
 
Parti binasında gerçekleştirilen ve yoklamanın ardından tanışma ile başlayan toplantıda İlçe Başkanı Selçuk Dinç yeni yapılan görev dağılımını da açıkladı. İlçelerden 3 başkan yardımcılığının alındığını belirten Dinç başkan yardımcılıklarının bu şekilde 15’den 11’e indiğini ifade etti.
 
   AK Parti Salihli İlçe Teşkilatından yapılan görev dağılımına göre; Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Mustafa Demir, Teşkilat Başkanı Durmuş Kocaman, Seçim İşleri Başkanı Mehmet Altıntaş, Medya Tanıtım Başkanı Pelin Görel, Sosyal Politikalar Başkanı Selvet Kaya, Yerel Yönetim Başkanı Mehmet Akif Savran, Ekonomi İşleri Başkanı Rafet Şenay, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Ahmet Şükrü Yıldız, Mali ve İdari İşler Başkanı Orhan Karabal, İlçe Sekreteri Muhsin Akbaş oldu.
 
   Toplantıda yeni yönetime sürpriz yaparak toplantıya katılan eski yöneticilerden Yahya Acar ve Murat İnceoğlu yeni yönetime tatlı ikram ederek hayırlı olsun dediler. Başarı dileklerini de ileten eski yöneticilerin sürprizlerinden memnun kalan Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, sürprizden yeni yönetim olarak memnun olduklarını ve kapılarının herkese her zaman açık olduğunu söyledi.
 
 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.