Salihli TV

Denizbank Salihlili tarım üreticilerine artık daha yakın

Özellikle üreticilere yönelik yaptıkları çalışmalar ile sık sık adından söz ettiren Denizbank, Kurudere caddesi ışıklar mevkisinde hizmete giren yeni şubesi ile Bireysel, KOBİ ve Tarım Bankacılığı ihtiyaçlarında Salihlilere öncelikli ve daha hızlı hizmet sunacak.

Denizbank Salihlili tarım üreticilerine artık daha yakın
09 Ekim 2017, Pazartesi
Özellikle üreticilere yönelik yaptıkları çalışmalar ile sık sık adından söz ettiren Denizbank, Kurudere caddesi ışıklar mevkisinde  hizmete giren yeni şubesi ile Bireysel, KOBİ ve Tarım Bankacılığı ihtiyaçlarında Salihlilere öncelikli ve daha hızlı hizmet sunacak.
 
   Sektöründe öncü hizmetleriyle dikkat çeken Denizbank, hizmet ağını yeni şubeleriyle genişletmeye devam ediyor. Banka bu kapsamda yeni Salihli'de yeni hizmete giren Çiftçievi Şubesiyle Salihlili müşterilerine ayrıcalıklı bankacılık hizmeti sağlıyor.
 
    Yeni Hizmete giren Çiftçi Evi Şube Müdürü Erkan Başocak konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Salihli Çiftçievi şubemizde Şube çalışanlarımızla birlikte Salihli halkının bankacılık ihtiyaçlarını Denizbank'ın kaliteli hizmet anlayışıyla karşılıyoruz. Başta tarım, bireysel ve KOBİ bankacılığı olmak üzere halkımızın tüm bankacılık ihtiyaçlarında yanlarında yer alıyoruz. Bankamızın yenilikçi ürün ve hizmetlerinden artık Salihli halkı da yararlanabiliyor” dedi.
 
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.