Salihli TV

Salihlispor'da hedef şampiyonluk

Bu sezon 1. Amatör Küme C grubunda ilçemizi temsil edecek olan Salihlispor Pazar günü Sarıgöl Çanakçı spor ile lige start verecek.

Salihlispor'da hedef şampiyonluk
06 Ekim 2017, Cuma
   Başkanlığını Abdullah Türkkan’ın yaptığı ve teknik raporlar doğrultusunda önemli transferler yaparak lige hazırlanan Salihli spor, lig de çıkacak oldukları Sarıgöl Çanakçı maçına galibiyetle başlayarak seri yakalamak istiyor.
 
  “Salihli’mizi en iyi şekilde temsil edeceğiz”
 
  Hedeflerinin büyük olduğunu ve Salihli’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyleyen kulüp başkanı Abdullah Türkkan, “Pazar günü saat 14.00’da Sarıgöl deplasmanı ile lige başlayacağız. Teknik heyetin raporları doğrultusunda önemli transferler yaptık ve lige hazır durumdayız. Salihli’mizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Lig’de mücadele edecek olan tüm takımlar Salihlispor yönetimi olarak başarılar diliyoruz. Tek dileğimiz centilmenlik çerçevesinde geçen bir lig olması dileğiyle” dedi.
 
  “Çalışmaların meyvelerini toplama zamanı artık geldi”
 
  Sezon öncesi Akın Kahraman ve İsmail Çerdik’ i teknik heyetin başına getirerek transfer çalışmalarına başlayan Salihlispor’da Teknik Direktör Akın Kahraman oyuncularına güvendiği hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade etti. Kahraman, “Önemli transferler yaptık. Takımda ki eksikler giderildi ve iyi bir hava oluşturduk. Ağuston ayının ilk haftasında başladığımız antrenmanlara yoğun tempoda devam ediyoruz. Oyuncularım büyük bir özveriyle çalışıyor iyi bir takım olduk ve bu çalışmaların meyvelerini toplama zamanı artık geldi” dedi.
 
  Kulübe maddi manevi destek sağlayan kurumlara da Teşekkür eden kulüp başkanı Abdullah Türkkan, “Lige başlamamızda maddi manevi desteklerini üzerimizden çekmeyen Oğuz Oto Cam, Gökay Pano, Çelik Ticaret ve Yalçınkaya Kapak firmalarına Bizlere forma ve malzeme desteği sağladıkları için teşekkür ederim.” dedi.
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.