Salihli TV

Sporculara karatenin teknikleri teorik ve uygulamalı olarak anlatıldı

Türkiye Karate Federasyonu Manisa il Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Bilal Gültekin Salihli, Köprübaşı ve Alaşehir'de Çalıştırdığı karate Takımlarının sporcuları ile kış dönemi faaliyetlerine başladı.

Sporculara karatenin teknikleri  teorik ve uygulamalı olarak anlatıldı
05 Ekim 2017, Perşembe
    Üç İlçede program dâhilinde gerçekleştirilen antrenmanlarda sporcularına yakın savunma sanatı olan karatenin Tekniklerini teorik ve uygulamalı olarak anlatan Türkiye Karate Federasyonu Manisa il Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Bilal Gültekin,” bu çalışmalar ile sporcularımızın gerek teknik, gerekse taktik açısından gelişmelerini ve hızlılık kazanmalarını sağlıyoruz”dedi.
 
 
  Türkiye Karate Federasyonu Manisa il Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Bilal Gültekin Salihli, Köprübaşı ve Alaşehir’de Çalıştırdığı karate Takımlarının sporcuları ile kış dönemi faaliyetlerine başladı. Üç İlçede program dâhilinde toplam 90 sporcu ile kış dönemi çalışmalarını yoğun bir şekilde yürüttüklerini belirten Türkiye Karate Federasyonu Manisa il Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Bilal Gültekin,” Antremanlarda sporcularımızın gerek teknik, gerekse taktik açısından gelişmelerini ve hızlılık kazanmalarını sağılıyoruz. Sadece benim çalıştırdığım takımların değil, Manisa ve İlçelerinde faaliyet götsen spor kulüplerimizdeki sporcuların müsabaka eksikliklerini gidermek için  Manisa İl Temsilciliğimizin 2017-2018 yılı faaliyet programı kapsamında çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. Sporcularımızın kendine olan öz güvenini gerçekleştireceğimiz Karate il Müsabakaları ve Okul Müsabakaları ile  kazandıracağız” dedi.     
 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.