Salihli TV

Mehmet Akın'dan konser ve açılışa davet

Salihli MHP İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Akın, 4 Ekim Çarşamba günü Manisa'da gerçekleşecek olan Uzunburun Katı Atık Bertaraf Tesisi ve Düzenli Depolama Alanı açılışı ve Mustafa Yıldızdoğan konserine katılım için vatandaşlara çağrıda bulundu.

Mehmet Akın'dan konser ve açılışa davet
02 Ekim 2017, Pazartesi

    Akın yaptığı açıklama da, "Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün Manisa'ya kazandırdığı dev yatırım Uzunburun Katı Atık Bertaraf Tesisi ve Düzenli Depolama Alanı, 4 Ekim Çarşamba Günü Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın. Dr. Devlet Bahçeli'nin katılımlarıyla hizmete açılıyor. Genel merkez sanatçımız Mustafa Yıldızdoğan'ın konseriyle de taçlanacak olan açılışa katılmak isteyen hemşerilerimiz için 4 Ekim Çarşamba Günü saat 12:00 itibariyle MHP  Salihli İlçe Teşkilat binası önünden araçlar kaldırmaktayız. Manisamızın ve Salihlimizin bugünü ve geleceği adına da büyük önem taşıyan tesisin açılış törenine tüm vatandaşlarımız davetlidir" dedi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.