Salihli TV

Basketbolcular hazırlık maçında göz doldurdu

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı yeni sezon öncesinde ilk hazırlık maçını Rota Koleji ile oynadı. Rakibine karşı etkili oyunu ile göz dolduran yeşil beyazlılar, salondan 97-78'lik skorla ayrıldı.

Basketbolcular hazırlık maçında göz doldurdu
02 Ekim 2017, Pazartesi
    2017-2018 sezonu Türkiye Basketbol 2’nci Ligi B Grubunda mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, ilk hazırlık maçını Rota Koleji ile oynadı. Maçı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Büyükşehir Belediyespor yönetim kurulu üyeleri ve yetkililer izledi. Mücadelenin ilk periyodu Büyükşehir’in 27-18’lik üstünlüğüyle geçildi. Maçın 2. periyodunda rakibinin sayı farkını azaltmasına izin vermeyen Büyükşehir Basket devreye, 14 sayı farkla 50-36 önde gitti. Maçın 2. yarısında hücum ve savunmada başarılı işler çıkaran Büyükşehir, farkı iyice açtı ve son periyoda 76-49 üstünlükle girdi. Büyükşehir son periyotta da rakibine üstünlük kurarak parkeden 19 sayı farkla 97-78’lik skorla galip ayrıldı.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.