Salihli TV

Söğüt güven tazeledi

Salihli'de AK Parti İlçe Gençlik Kollarının 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Tek listeyle gidilen seçimde İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt ve Yönetim Kurulu üyeleri güven tazelediler.

Söğüt güven tazeledi
02 Ekim 2017, Pazartesi

Salihli’de AK Parti İlçe Gençlik Kollarının 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Öğretmenevi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısına AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Bölge Koordinatörü Ahmet Fethan Baykoç, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök, Salihli Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç, partililer ve davetliler katıldı.

Manisa Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök,” Ak Parti Ana Kademe, Gençlik ve Kadın Kolları olarak olağan kongre sürecine girdi. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir ve İlçelerinde kongrelerimizi yapıyoruz. Ak Parti Gençlik Kollarını bir okul olarak görüyorum. Bu okuldan yetişen gençlerimiz Partimizin çeşitli kademelerinde görev alarak vatanımız için hizmet verecektir”dedi

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Bölge Koordinatörü Ahmet Fethan Baykoç,,”Gençlik Kolları bir partinin lokomotifidir,bu davanın mayasıdır.Alparslan Anadolu’yu fetih ederken gençler vardı.Fatih Sultan Mehmet İstanbul’u Fetih ederken burçlara çıkarak bayrağı diken genç Ulubatlı Hasan vardı. Çanakkale ve Kurtuluş Savaşında gençlerimiz yer aldı. Ülkemizin huzur ve güveni için bugün biz gençler olarak güvenlik güçlerimizin çeşitli kademelerinde görev başındayız ”dedi.

Konuşmasında 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerin önemini dile getiren Baykoç,”Salihli Manisa Büyükşehir’in önemli bir ilçesi ve burada kazanılamayan bir belediye var. Bu açıdan 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde, birlik ve beraberlik içersinde Ana Kademe ve Kadın Kollarımızla beraber çalışacağız. Bu süreçte yerel seçimleri kazanmak için gündemin peşinde değil gündemi oluşturacağız”dedi.

Tek listeyle gidilen seçimde İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt, Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri yeniden göreve getirilerek güven tazelediler.

Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt’ün oluşturduğu Yürütme ve Yönetim Kurulunda,

Ömer Batur, Halil Şenay, Murat Çiftçi, Ayşe Gürlek, Sercan Öcal Erkaya, Hafize Kabak, Kerim Alanbay, Uğur Şahin, Murat Ali Demirel, Oğuzhan Duran, Özdemir Gökçe, Cafer Özyılmaz, Fırat Deniz, Hakan Karadaş, Lütfi Topan, Tevfik Emre, Ramazan Çelik, Safiye Soy, Oğuzhan Turkyılmaz, Yakup Kartal, Murat Akşit, Damla Gürbüz, Sıdıka Özdemir, Hatice Elmas yer aldı.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.