Salihli TV

Sultanlar Ege derbisi ile lige başlayacak

Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, 2017-2018 sezonunun açılış maçında Alaşehir Belediyespor ile karşılaşılaşacak.

Sultanlar Ege derbisi ile lige başlayacak
30 Eylül 2017, Cumartesi

Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, 2017-2018 sezonunun açılış maçında Alaşehir Belediyespor ile karşılaşıyor. Karşılaşmadan galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapan yeşil beyazlı takım, Tarık Almış Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.

Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda hafta sonu oynanacak karşılaşmalarla 2017-2018 sezonu start alıyor. Büyükşehir’in Sultanları ilk hafta müsabakasında Manisa’nın bir diğer temsilcisi Alaşehir Belediyespor ile mücadele edecek. Ege derbisinden galibiyetle ayrılmak ve sezona iyi bir başlangıç yapmak isteyen yeşil beyazlı takım, müsabaka öncesi hazırlıklarına devam ediyor. Tarık Almış Spor Salonu’nda, Baş Antrenör Aykut Lale yönetiminde gerçekleşen antrenmanda maç öncesi taktik çalışmalar yapıldı. Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan’ın da yer aldığı antrenmanda, voleybolcuların karşılaşmaya moral ve mental olarak hazır olduğu gözlendi. Alaşehir Belediyespor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor, 1 Ekim 2017 Pazar günü saat 13:00'da Alaşehir Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.