Salihli TV

AK Parti Gençlik Kollarında kongre zamanı

Fethi Söğüt başkanlığındaki Ak Parti Salihli Gençlik Kollarının olağan kongresi, pazar günü Salihli Öğretmenevi'nde gerçekleştirilecek. Mevcut aday Fethi Söğüt'ün tek aday olacağı kongrenin başlama saati 13:00 olarak belirlendi.

AK Parti Gençlik Kollarında kongre zamanı
28 Eylül 2017, Perşembe

   Kongre öncesi açıklamalarda bulunarak vatandaşlara çağrı yapan Söğüt, "Şölenimize tüm Salihli halkını davet ediyoruz" dedi. 

   Söğüt, "Gençlik kollarımızın Olağan Kongresini Pazar günü Salihli Öğretmen Evi Konferans Salonunda saat 13:00'da gerçekleştireceğiz. Salihli'mizde siyaset yapmak isteyen donanımlı gençlerin hepsini teşkilatımıza katkı yapmaya çağırıyoruz. Gelecekteki nesillerin geleceğini planlamayı kendilerinin yapmasını istiyoruz. Bizim bu ülke için, Salihli için bu gençlik için hayallerimiz var, öncelikli hayallerimiz araştıran ve geliştiren inançlı gençliğin sayısının artırılmasıdır. Bu gençlik hayallerimiz gerçekleşirken, Salihli'miz için kurduğumuz asırlık hedeflere ulaşma yolunda yılmadan çalıştık çalışacağız. Bu anlamda bu kongremiz çok önemlidir. Bu şölende bütün Salihli'lerin aramızda olmasını istiyoruz" dedi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.