Salihli TV

Salihli'de kış dönemi kurs kayıtları başladı

Salihli Belediyesi tarafından vatandaşların boş vakitlerini daha iyi değerlendirmek ve yeni hobiler kazanmalarını sağlamak amacıyla açılan kış dönemi kurslarında kayıtlar başladı.

Salihli'de kış dönemi kurs kayıtları başladı
28 Eylül 2017, Perşembe

   Belediye bünyesinde açılan ve toplam 12 branşta ücretsiz olarak verilecek kış dönemi kurslarına katılan kursiyerlere, alanında uzman eğitmenler nezaretinde hobilerini ve yeteneklerini geliştirerek keyifle öğrenme fırsatı sunulacak. Bale ve Modern Dans, Fotoğrafçılık, El Sanatları, Tezhip ve Minyatür, Türk Sanat Müziği, Halıcılık, Seramik, Tiyatro, Piyano, Resim, Üflemeli Çalgılar ve Keman Kursundan oluşan kış dönemi kursları, 12 Ekim'de başlayacak. Salihli Belediyesi’nin düzenlediği kış dönemi kurslarına katılmak isteyenlerin, 12 Ekim 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurarak kayıt yaptırabilecekleri açıklandı. 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.