Salihli TV

Salihli Belediyespor karate takımı madalyaları topladı

Gemlik'te 09-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Gemlik Uluslararası Karate Şampiyonasında mücadele eden Salihli Belediyespor Karate Takımı, elde ettiği derecelerle madalyaları topladı. Uluslar arası 800 sporcu ve 38 spor kulübünün katıldığı turnuvada, Salihli Belediyesporlu sporcular 5 bronz madalya alarak güzel bir sonuç ve tecrübeyle döndü.

Salihli Belediyespor karate takımı madalyaları topladı
28 Eylül 2017, Perşembe

Gemlik’te 09-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Gemlik Uluslararası Karate Şampiyonasında mücadele eden Salihli Belediyespor Karate Takımı, elde ettiği derecelerle madalyaları topladı. Uluslar arası 800 sporcu ve 38 spor kulübünün katıldığı turnuvada, Salihli Belediyesporlu sporcular 5 bronz madalya alarak güzel bir sonuç ve tecrübeyle döndü. 


Salihli Belediyespor Karate Antrenörü Çilem Gençtürk, uluslararası turnuvalarda tecrübe kazandıklarını belirterek, “ Mücadele veren, dereceye giren bütün sporcularımı tebrik ediyor, hepsiyle gurur duyuyorum. Bu turnuvada bulunmamızda en büyük desteği veren Belediye Başkanımız Zeki Kayda’ya çok teşekkür ederim “ dedi.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.