Salihli TV

Meral Akşener Yeni Partisini bugün açıklıyor

Meral Akşener'in kuracağı yeni partiye büyük katılım gerçekleşiyor. Bugün İstanbul'da yapılacak toplantıda çeşitli parti ve STK'lardan yüzlerce kişi katılacak. Akşener'in toplantıda son gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Meral Akşener Yeni Partisini bugün açıklıyor
27 Eylül 2017, Çarşamba
 Meral  Akşener’in kuracağı yeni partiye büyük katılım gerçekleşiyor. Bugün İstanbul’da yapılacak toplantıda çeşitli parti ve STK’lardan yüzlerce kişi katılacak. Akşener’in toplantıda son gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulunması bekleniyor.
 
   Meral Akşener liderliğinde kurulacak olan yeni partiye ilişkin sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. İstanbul Avcılar'da çeşitli parti ve STK'lardan yüzlerce kişi bir araya gelerek, Akşener'e desteklerini açıklayacak. 27 Eylül Çarşamba günü saat 19:00'da Avcılar'daki Mira Palas Salonu'nda düzenlenecek etkinliğe Akşener'in de katılacağı öğrenildi. Toplantıda açıklama yapacağı öğrenilen Akşener'in, 'Yeni Parti' ile ilgili son bilgileri vermesi bekleniyor.
 
 BİN 500 KİŞİ 'YENİ PARTİ'YE GEÇECEĞİNİ AÇIKLAYACAK
 
  Bugünkü buluşma toplantısında Akşener'in 'Yeni Parti'yle ilgili yapacağı bildilendirmenin yanısıra, çeşitli partilerden ve STK'lardan bin 500 kişinin 'Yeni Parti'ye geçeceğini açıklayacağı bildirildi.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.