Salihli TV

Kocabıyık adaylığını açıkladı

CHP Salihli İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık, "sevgi ve barış ortamı içerisinde bir dönem için daha Cumhuriyet Halk Partisi Salihli İlçe Başkanlığına adayım" dedi.

Kocabıyık adaylığını açıkladı
25 Eylül 2017, Pazartesi
   Kocabıyık,  “İlçe başkanlığı yaptığım 2 dönem boyunca, Cumhuriyet Halk Partisinin program ve hedefleri doğrultusunda, dürüst, saydam, çağdaş bir yönetim anlayışıyla gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza, yöneticilerimiz, üyelerimize ve tüm vatandaşlarımıza tecrübelerimiz ile en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştık. Çalışmalarımızın karşılığında Salihli’de girdiğimiz seçimlerden ve referandumdan başarıyla çıktık” dedi. 
   Kocabıyık, “94. yıllık ulu çınarımız Cumhuriyet Halk Partisinin ve Cumhuriyetin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, parti içi birlik, beraberlik, demokrasi adına, etnik kökene dayalı siyaset anlayışından uzak, sevgi ve barış ortamı içerisinde bir dönem için daha Cumhuriyet Halk Partisi Salihli İlçe Başkanlığına adayım! Salihli Belediye binasının gönderine yeniden “Altı Ok’lu bayrağımızı” dikmek için gece gündüz büyük bir özveri ve şevkle çalışacağıma inancım tamdır!
   Örgütümüz ve delegelerimizin yapılacak olan kongrede beni ve ekibimi Başkanlığa seçmeleri durumunda, herkesi kucaklayıp, birlik ve beraberliği her şeyin üzerinde tutacağız. Bu güzel duygularla, tüm örgütümüze saygı ve selamlarımı iletiyorum” dedi.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.