Salihli TV

Başkan Ünlen güven tazeledi

Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneği'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimlerde Başkan Mustafa Ünlen ve Yönetim Kurulu üyeleri göreve getirilerek güven tazelediler.

Başkan Ünlen güven tazeledi
25 Eylül 2017, Pazartesi
Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneği’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Manisa Öğretmen Evi Konferans Salonu’nda beşincisi gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantısına TÜSEKON Genel Başkanı İsmail Yılmaz , Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu Başkanı Muhterem Sıkı, Manisa Milli Eğitim İl Müdür Yardımcısı Necmettin Okumuş ve üyeler katıldı. 
   Divan Başkanlığını Batı Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu Başkanı Muhterem Sıkı, Üyeliklerini ise Mehmet Dağdelen ve Lütfi Özsoy’un yaptığı Genel Kurul’da, Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneği başkanı Mustafa Ünlen görevi süresince yapılan faaliyetlerini anlattı. Tek Liste ile gidilen Seçimlerde Başkan Mustafa Ünlen ve Yönetim Kurulu üyeleri göreve getirilerek güven tazelediler.
 
 
 
 “Manisa ve İlçelerinde önemli projeleri hayata geçirdik”
 
  Manisa ve İlçeleri Özel Sürücü Kursları Derneği Başkanı Mustafa Ünlen,”29 Kasım 2016 tarihinde yapılan genel Kurulda tek aday gösterilerek dernek başkanı oldum. Göreve geldiğimiz tarihten itibaren yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte 17 İlçemizin Milli Eğitim Müdürlüklerini ve Sürücü Kurslarını ziyaret ettik. Ayrıca Gördes ve Salihli’de İlçe Kaymakamlarına ziyarette bulunduk. Yönetmeliklere uygun bir şekilde daha kaliteli eğitim, öğretim trafik kurallarına saygılı ve aynı zamanda trafik adabına uyan, uygulayabilen yeni nesillerin yetişmesine katkı sağlamak için Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla çalışmalarda bulunduk. Özellikle Konfederasyon ve Federasyon Başkanlarımızın da katkılarıyla 2016 yıllının son aylarında Bakanlık Yetkililerin destek ve katkılarıyla ehliyette yeni dönem olan (e) sınav sistemini kazandırdık. Manisa Yunus Emre İlçesi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde 20 kişilik kapasiteye sahip elektronik sistemlerle donanımlı Salon hizmet vermektedir. Bu sınav sistemi ile sürücü adaylarımız 30 gün gibi kısa sürede eğitim alıp, kısa sürede de ehliyet sahibi olmaktadırlar ” dedi.
    Mustafa Ünlen başkanlığında oluşan Yönetim Kurulunda İbrahim Çetin, Kadriye Karakaş, İbrahim Özkeroğlu, Mustafa Hikmet Hınçal, Denetim Kurulunda ise Yusuf Köksal, Gülcan Sınırdere, Lütfi Özsoy yer aldı.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.