Salihli TV

SALİHLİ AK PARTİ KONGRESİ CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK

AK Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, 23 Eylül 2017 Cumartesi saat 14:00'de Dostlar Düğün Salonunda yapılacak olan AK Parti Salihli İlçesi 5. Olağan Kongresine tüm Salihlilileri davet etti.

SALİHLİ AK PARTİ KONGRESİ CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK
22 Eylül 2017, Cuma
 AK Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, 23 Eylül 2017 Cumartesi  saat 14:00’de Dostlar Düğün Salonunda yapılacak olan AK Parti Salihli İlçesi 5. Olağan Kongresine tüm Salihlilileri davet etti.
 
    Tek liste ile tekrar Başkan adayı olacak olan Selçuk Dinç “14 Ağustos 2001’de Türk Siyasi tarihinde ezberleri bozma hedefi ile yola çıkan, bu Aziz Millete güneş gibi doğan, doğmakla kalmayıp 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini koyan aziz milletimizin partisi AK Parti’mizin bir neferi olmaktan gurur duyuyorum. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘AK Parti’nin hikâyesi bir milletin aşk hikâyesi’ dediği gibi bizler de aynı aşk, aynı şevk ve aynı heyecanla bu kutlu yürüyüşe Genel Merkezimizin kararı ile devam diyerek, 23 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’de Dostlar Düğün Salonunda büyük bir coşkuyla yapacağımız 5.Olağan Kongremize bütün dava ve yol arkadaşlarımızın yanı sıra tüm Salihlili hemşehrilerimizi davet ediyorum. Yapacak olduğumuz Kongremizin daha şimdiden Salihlimize, Manisamıza ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan dua ve niyaz ediyorum”dedi.
 
Milletvekiller Ankara'da olacak   
 
   Irak ve Suriye'ye sınır ötesi operasyon konusunda hükümete verilen yetkinin uzatılmasına ilişkin Başbakanlık Tezkeresi, bugün TBMM Genel Kurulunda  görüşüleceğinden Ak Parti Manisa milletvekillerin Ankara’da olması nedeniyle kongreye katılamayacakları öğrenildi.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.