Salihli TV

Salihli MHP İlçe Teşkilatı'ndan Başkan Ergün'e Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Salihli ilçe Başkanı Mehmet Akın ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Salihli MHP İlçe Teşkilatı'ndan Başkan Ergün'e Ziyaret
22 Eylül 2017, Cuma

MHP Salihli ilçe Başkanı Mehmet Akın, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Ziyarete yönetim kurulu üyeleri Cafer Cicik, Mehmet Sarıoğlu, Halil Tüfek, Veli Aysu, Necdet Kemaneci, Aladdin Gülmez ve Yaşar Koçak da katıldı. Kendilerini kabul ettiği için Başkan Ergün’e teşekkür eden Mehmet Akın, “Salihli’ye hizmetlerinizi büyük bir ilgiyle takip ediyoruz. Özellikle Köprülü Kavşak Projesi Salihli için muazzam bir hizmet olacak. Vatandaş bu projeyi bekliyor. Sizlerin sayesinde Salihli’nin çehresi değişiyor” dedi.

“Salihli’ye hizmetlerimiz devam ediyor”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ergün, imkanlar doğrultusunda, en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını dile getirdi. Başkan Ergün, “Salihli’ye Köprülü Kavşak Projemizi kazandıracağız, çalışmalar devam ediyor. Kapalı Otopark ve Pazaryeri Projesini de Salihli halkı bekliyordu. İnşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Gençlik Merkezi, Salihli gençliğine güzel bir hizmet oldu. Çok daha güzel hizmetleri Salihli’ye kazandıracağız. Bizim tek amacımız var, vatandaşa hizmettir. Sizlerin de çalışmalarında başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun” dedi.  

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.