Salihli TV

Adıgüzel, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeliğine adaylığını açıkladı

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde bulunan 17. Meslek Emlak Komisyoncuları ve Hastaneler grubuna aday olan isimler ise birer birer adaylıklarını açıklamaya başladı. Buna göre STSO Emlak Komisyoncuları ve Hastaneler Meslek Komitesi seçimlerine meclis üyesi adaylığını açıklayan Adıgüzel Emlak sahibi Erhan Adıgüzel oldu.

Adıgüzel, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeliğine adaylığını açıkladı
22 Eylül 2017, Cuma
    Salihli Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde bulunan 17. Meslek Emlak Komisyoncuları ve Hastaneler grubuna aday olan isimler ise birer birer adaylıklarını açıklamaya başladı. Buna göre STSO Emlak Komisyoncuları ve Hastaneler  Meslek Komitesi seçimlerine meclis üyesi adaylığını açıklayan Adıgüzel Emlak sahibi Erhan Adıgüzel oldu. 
 
 
“Emlakçı  Meslektaşlarımın desteğini bekliyorum”
 
 
 Adıgüzel yaptığı yazılı açıklama ile şunları söyledi: “Yaklaşık 10 yıldır Emlak Komisyonculuğu yapmaktayım. Ailecek 3 Kuşaktır Salihli Ticaret ve Sanayi Odasına Üyeyiz. Salihli’de 5 Yaşında beri aktif ticaretin içindeyim. Atalarım ve Dedelerim 150 Yıldır Salihli’de Ticaretin içindedir. Turizm ve Otelcilik, İşletme, Kamu Yönetimi Bölümleri ile 3 Üniversite bitirip şuanda Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Öğrencisiyim. Salihli’de Sivil Toplum Kuruluşlarında Başkanlıklarım ve Yönetim kademelerinde görevlerim bulunmaktadır.
 
 
   Bu seçimleri  yakından takip ediyor ve ilgileniyoruz.  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komiteleri başlıca seçilmiş 17 Meslek Komitesinden oluşmakta olup. NACE kodlarına göre kategorize edilmiş olan bu komiteler, ilgili sektörlerde faaliyet gösteren firma sayılarına göre belirleniyor. Toplam 5 kişilik yönetimi olan Emlak Komisyoncuları ve Hastaneler bir komite başkanı, 4 üye ve 2 meclis üyesi ile temsil ediliyor. Başta Salihli Ticaret ve Sanayi Odasına  kayıtlı olan  Emlakçılar, Hastaneler,Sağlık Hizmetleri, Veterinerler, Temizlik ve Site Yönetim Şirketleri temsilcilerinin desteklerini bekliyoruz” dedi.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.