Salihli TV

Emniyet Müdürü Taşcı'dan veda mesajı

Manisa İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirilen İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı Salihli'ye veda etti.

Emniyet Müdürü Taşcı'dan  veda mesajı
13 Eylül 2017, Çarşamba
   3 yıldır Salihli’de görev yapan  İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı’nın Manisa İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirilmesinin ardından Salihli’ye veda etti.
 
 Taşcı’nın veda mesajı ise şöyle;  “Güzel Ülkemin Güzel insanları, Salihli ilçesinde 3 yıl boyunca mesai arkadaşlarımla birlikte size ve ülkemize canımız pahasına hizmet etmeye çalıştık. 11 Eylül itibarı ile Salihli’de görevim sona ermiştir.
 
   Görev yaptığım süre boyunca bana ve mesai arkadaşlarıma duyduğunuz güven, sevgi ve saygı için tüm Salihli halkınıza sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarla saygı ve diyaloğa bağlı olarak görev yapma bilincinde çalıştık, tüm kurum müdür ve çalışanlarına destek ve yardımları için teşekkür eder saygılar sunarım.Meslek hayatım boyunca ülkeme milletime hizmet etmeyi ibadet kadar kutsal saymışımdır. Salihli halkının bana gösterdiği sevgi ve saygıya her daim ona layık olmak için arkadaşlarım ile birlikte var gücümüzle çalıştık. Birçok yere vedalaşmaya gitmeye çalıştım, ancak yetişmek mümkün olmadı. Sizlere şimdilik hoşçakalın derken, haklarınızı helal etmenizi ümit ediyorum. Sağlıklı huzurlu mutlu yarınlar diliyorum. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi “benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Sevgi ve saygılarımla” dedi.  
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.