Salihli TV

NEDEN SUSUYORSUNUZ?

Salihli halkı bu konuyu yakından takip ediyor. Bozacı şıracı oyunu oynamanın manası yok halk sizden gerçekleri öğrenmek istiyor. Salihli Belediyesinden restorant ve hayvanat bahçesi ruhsatı almaya çalışan ve şuanki bahçesine barınaklar yapan ve Salihli Belediye zabıta ekiplerince yaptığı yerler mühürlenen Mehmet Sıddık Akbaş'ı ve Salihli Belediyespor yöneticilerini Salihli halkına gerçekleri açıklamaya davet ediyoruz.

NEDEN SUSUYORSUNUZ?
13 Eylül 2017, Çarşamba
 
 
Salihli halkı bu konuyu yakından takip ediyor. Bozacı şıracı oyunu oynamanın manası yok halk sizden gerçekleri öğrenmek istiyor.
 
 Salihli Belediyesinden restorant ve hayvanat bahçesi ruhsatı almaya çalışan ve şuanki bahçesine barınaklar yapan ve Salihli Belediye zabıta ekiplerince yaptığı yerler mühürlenen Mehmet Sıddık Akbaş'ı ve Salihli Belediyespor yöneticilerini Salihli halkına gerçekleri açıklamaya davet ediyoruz. 
 
 
ZEKİ KAYDA SİZ NEDEN SUSUYORSUNUZ?
 
MEHMET SIDDIK AKBAŞ'IN HAKKINIZDA SÖYLEDİĞİ İDDİALAR DOĞRU MU ? 
 
 
 
 
 
 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.