Salihli TV

Salihli'de yaz-kış yüzme öğretiliyor

Salihli Belediyesi ve Manisa Büyükşehir işbirliğinde Salihli'ye kazandırılan Atatürk Spor Salonu Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nda yaz boyunca verilen yüzme kursu, kış döneminde de devam edeceği belirtildi.

Salihli'de yaz-kış yüzme öğretiliyor
11 Eylül 2017, Pazartesi
     Salihli Belediyesi ve Manisa Büyükşehir işbirliğinde Salihli’ye kazandırılan Atatürk Spor Salonu Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda yaz boyunca verilen yüzme kursu, kış döneminde de devam edeceği belirtildi.
 
    Salihli Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak açılan Yaz Spor Okullarıyla öğrenirken hem de eğlenen öğrenciler, Atatürk Spor Salonu’nda yaz boyunca yüzme keyfini yaşadı. 7 Eylül itibariyle Atatürk Spor Salonu’nda kayıtları başlayan kış dönemi yüzme kursu 19 Eylül’de eğitime başlayacak. Özellikle miniklerin yoğun ilgi gösterdiği kursta, yetişkin erkek ve bayanlar da kayıt yaptırabileceği ifade edildi. Salihli Belediyesinin yaz dönemi kurslarından olan yüzme kursu öğrenciler tarafından yoğun ilgi görürken, yaklaşık 2 aylık sürede 1000 kursiyer eğitim alarak yüzmeyi öğrendi. 
                           
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.