Salihli TV

SALİHLİLİ YILDIZDAN PROFESYONELLİĞE İLK ADIM

Salihlispor alt yapısında bulunan ve katıldığı çoğu turnuva da attığı gollerle ön plana çıkan Mehmet Karabacak Akhisaspor'un kampına çağırılarak profesyonelliğe ilk adımı attı.

SALİHLİLİ YILDIZDAN PROFESYONELLİĞE İLK ADIM
11 Eylül 2017, Pazartesi
  Akhisaspor’un daveti üzerine kampa gönderilen Salihlispor U-11 takımının golcü oyuncusu Mehmet Karabacak profesyonelliğe ilk adımını atmış oldu. Daha önce takım olarak katıldıkları futbol turnuvalarında da attığı goller ve kazandığı gol kralı unvanlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Salihli minik yıldız kampa giderken hocasından son direktifleri almayı da eksik etmedi. 
 
   Salihlispor teknik direktörü Abdullah Türkkan; “ kadromdan bir oyuncumu daha profesyonelliğe ilk adımı attırmanın gurunu ve sevincini yaşıyorum. Kadromdan çok yetenekli ve en golcü oyuncumu kaybetmenin hüznü olsa da her zaman dediğim gibi 
 
  Siz yeterki iyi olun gerekirse kendi arabamla bırakırım kampa" Amacımız Salihlispor'un Şampiyon olması değil, Amacımız; oyuncumun en kısa zamanda Akademi gelişim liginde oynaması ve ilerilerde hak ettiği yere gelmesidir” dedi.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.