Salihli TV

Eylül Bulundu

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından zorla kaçırıldığı iddia edilen 15 yaşındaki lise öğrencisi Eylül Merter'in İzmir'de bulunduğu açıklandı.

Eylül Bulundu
06 Eylül 2017, Çarşamba

 

Saruhanlı ilçesinde 15 yaşındaki lise öğrencisi Eylül Merter, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından zorla kaçırıldığı iddia edilmişti. Kızından haber alamayan aile telaşlanırken olay kısa sürede duyuldu ve aile soluğu jandarmada aldı ve suç duyurusunda bulundu. 4 gündür kızından haber alamayan aile perişan olurken CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer devreye girdi.

 

CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Merter´in telefonunun en son İzmir´de bu sabah bulunduğunu belirtti. Biçer, 15 Yaşındaki Eylül Merter´in bulunmasında büyük çaba sarf eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Manisa ve İzmir Valilerine, Emniyet Müdürlerine ve Özel Polis ekibine teşekkür Ettiğini belirtti.

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.