Salihli TV

MANİSA MHP'DEN İSTİFA FURYASI

MHP Manisa'da 500 istifa dilekçesi kapıda... MHP'deki istifa silsilesine bir halka da Manisa'da ekleniyor. İstifa edecek olan partililer arasında eski bazı milletvekilleri, eski belediye başkanları, eski il ve ilçe başkanları, mevcut bazı meclis üyeleri ve çok sayıda partilinin yer alacağı iddia edildi. Salihli'de de MHP Salihli eski ilçe Başkanı Mesut Kızıltuğ partililerden istifa dilekçelerini almak için yoğun çalışma yürütüyor. Kızıltuğ ve ekibinin 100'e yakın Salihli'deki partili ile MHP'den bugün istifa etmesi bekleniyor. İstifa edecek olan partililerin Meral Akşener'in kuracağı yeni partiye katılması bekleniyor.

MANİSA MHP'DEN İSTİFA FURYASI
29 Ağustos 2017, Salı
   MHP Manisa'da 500 istifa dilekçesi kapıda... MHP'deki istifa silsilesine bir halka da Manisa'da ekleniyor. İstifa edecek olan partililer arasında eski bazı milletvekilleri, eski belediye başkanları, eski il ve ilçe başkanları, mevcut bazı meclis üyeleri ve çok sayıda partilinin yer alacağı iddia edildi. 
  Salihli'de de MHP Salihli eski ilçe Başkanı Mesut Kızıltuğ partililerden istifa dilekçelerini almak için yoğun çalışma yürütüyor. Kızıltuğ ve ekibinin 100'e yakın Salihli'deki partili ile MHP'den bugün istifa etmesi bekleniyor. İstifa edecek olan partililerin Meral Akşener’in kuracağı yeni partiye katılması bekleniyor. 
 
MHP'deki istifa silsilesine bir halka da Manisa'da ekleniyor. Bugün saat 11.00’da Manisa Kentpark’ta MHP eski İl Başkanı Tamer Akkal’ın işlettiği kafeteryada toplanacak olan MHP’liler, istifa kararını ilan edecekler. 
 
  İstifa edecek olan partililer arasında eski bazı milletvekilleri, eski belediye başkanları, eski il ve ilçe başkanları, mevcut bazı meclis üyeleri ve çok sayıda partilinin yer alacağı iddia edildi. Hareketli günlerin yaşandığı MHP’de geçtiğimiz hafta bazı partililerin disipline verilerek ihraç edileceği haberleri yayılmış, bunun üzerine il yönetimi geri adım atarak disiplin sürecinin ertelendiğini duyurmuştu.  
 
   MHP eski İl Başkanı Tamer Akkal’ın gazetecilere gönderdiği mesaj: "Türkiyede ki bu kötü gidişe, bugüne kadar içinde bulunduğumuz MHP'de dur diyemeyeceğimizi anladığımız ve mevcut yönetimle Türkiyenin sorunlarını çözme ihtimalimizin kalmaması sebebi ile MHP'den istifa kararı alıp Sayın "MERAL AKŞENER" önderliğinde kurulacak olan yeni partide siyaset yapmaya karar veren tüm arkadaşlar olarak 29 AĞUSTOS 2017 salı günü saat 11:00de Manisa ATATÜRK Kentparkında bulunan "coffee miracle" isimli kafede bir basın toplantısı düzenleyeceğiz. Bu toplantıda siz kıymetli basın mensubu arkadaşlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız"dedi.

 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.