Salihli TV

KRONİK YORGUNLUĞUN TEDAVİSİ; OZON TERAPİ

Ozon terapi şifa dağıtmaya devam ediyor. Özel Salihli Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Sait Yıldız, Salihli'de bir ilke imza atarak ilçemize ozon terapiyi getirdi.

KRONİK YORGUNLUĞUN  TEDAVİSİ; OZON TERAPİ
28 Ağustos 2017, Pazartesi
     Ozon terapiden olumlu yanıt alan hastalarımızdan biri daha 20 yıldır çektiği sıkıntılardan ozon terapi sayesinde kısa sürede kurtuldu. 
   Op. Dr. Sait Yıldız, “Doğal yaşamdan, doğal beslenmeden uzaklaştıkça, yaşamın kendi stresi de eklenince ortaya birçok hastalık çıkmakta. Etrafınıza baktığınızda doktor doktor gezen, torba torba ilaç içen ancak mutsuz, şikâyetleri geçmeyen insanlarla dolu olduğunu görürsünüz ve her geçen gün sorunlar daha da büyümekte. İşte çağın hastalığı denen kronik yorgunluk sendromu, hepimizin maruz kaldığı yaşadığı bir şikâyetler topluluğuna verilen bir durum söz konusu.
    Hastamız 20 yıldır gitmediği doktor hastane kalmamış. 20 yıldan beri ateşlenme, baş dönmesi şiddetli baş ağrıları, ense ve kulakta gece gelen uyutmayan şiddetli ağrılar, halsizlik, namaz kılamama, yolda giderken düşme hisleri, sol elde titreme, uykusuzluk, evde özürlü çocuğunu bakamama şikâyetleri varmış ve 10 a yakın ilaç kullanıyormuş. Hastamıza 10 seans majör dediğimiz ozon terapi ve temporal kasa ozon enjeksiyonları yapıldı ve 4. seansta hastanın tüm şikayetleri geçti ve hasta kullandığı ilaçları kesti.  Kronik yorgunlukta, kas ağrılarında, fibromiyaljide, migrende ve bu hastamız gibi tedavisi uzun yıllar tedaviler görüp de fayda görmeyen hastalarda ozon terapi bir ilaç olarak bir tedavi yöntemi olarak tedavide yerini almıştır. Bu tür hastalıklarda ve durumlarda ozon terapi çok mükemmel başarılı sonuçlara neden olmuştur. Ozonterapi çok yönlü etkili olup, yan etkisi yok denecek kadar az, bilimsel, kişiye özgü oluşuyla birçok hastalıkta başarıyla kullanılmaktadır.” dedi. 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.