Salihli TV

ENAD Derneği'nin sezon sonu finali muhteşemdi

ENAD Engelli Aileleri Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Salihli Şubesi; Engelli ve ailelerine yönelik Halk Eğitim destekli el sanatları kursu Derneğin kuruluşu olan 2009 tarihinden beri devam ediyor.

ENAD Derneği'nin sezon  sonu finali muhteşemdi
22 Ağustos 2017, Salı
     ENAD  Engelli Aileleri Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Salihli Şubesi; Engelli ve ailelerine yönelik Halk Eğitim destekli el sanatları kursu Derneğin kuruluşu olan 2009 tarihinden beri devam ediyor.
   2016-2017 yılı el sanatları kursunun Ekim 2016 tarihinde 25-30 engelli ile başladığını belirten ENAD Başkan Yardımcısı Ayşe Gökdemir; “Kursumuz 28 Haziran 2017 tarihinde bitti. Üyelerimizin talebi üzerine 28 Haziran 2017 günü kursumuz yaz kursu adı altında 22 Ağustosa kadar devam etti.  Kursiyerlerimizin elde ettiği ürünler; Keçe ürünleri, değişik takılar, ipek kozası tepsi ve panolar, gazeteden sepetler ve ahşap boyama şeklinde devam etti. Elde edilen ürünler; satış amaçlı ev ekonomisine katkı olarak değişik yerlerde stand  açılmak suretiyle halkımıza sunuldu.
   Kursumuz; 2017-2018 yılları için Ekim 2017 yılında tekrar değişik  engellilerimizle Yörük  Mahallesinde bulunan  ENGELLERİ AŞALIM PARKINDA devam edecek.
   Kursumuza destek olan; Başta Salihli Kaymakamımız Turgut  Çelenkoğlu’na, Salihli Belediye Başkanımıza, Halk Eğitim Merkezi Müdürümüze, katkı sağlayan halkımıza, engellerimize destek veren hocalarımıza Dernek Yönetim Kurulu adına  sonsuz teşekkür ederim” dedi. 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.