Salihli TV

Salihli Halk Eğitim Merkezi iş hayatındaki bireylere nitelik kazandırmaya devam ediyor

Salihli Şehit Ahmet Özsoy Halk Eğitim Merkezinde verilen kurslar ile birçok sektörde bireylere nitelik kazandırmaya devam ediyor.

Salihli Halk Eğitim Merkezi iş hayatındaki bireylere nitelik kazandırmaya devam ediyor
22 Ağustos 2017, Salı
    Geçtiğimiz günlerde tamamlanan Kurban kesim ve Kasaplık kursunun yanında Bilgisayar Kullanımı, Emlak Danışmanlığı, Hasta Kabul İşleri, İş yeri açma ve ruhsat almada büyük öneme sahip olan Hijyen Eğitimi, günümüzde birçok alanda kullanılan ve engelleri aştıran İşaret Dili kursu, Motorlu Taşıt Sürücüleri Sınav Sorumlusu Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi kursu şu an devam eden ve katılımcıları iş hayatında bir adım öne taşıyor. 
   Ayrıca Sart Mahallesinde de engelli bakımı ve hasta bakım kursları da bulunuyor.
   Salihli Şehit Ahmet Özsoy Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Yazka; “Eylül ayında planladığımız Muhasebe ve Finans, Giyim Üretim Teknolojisi, bayanlara özel Halk Oyunları, özellikle 
kantincilik mesleğini 
kapsayan Açık Alan İşletmeciliği kursu ve kışın çok fazla alanda iş imkânı sağlayan Katı ve Sıvı Kalorifer Ateşçiliği kurslarımız ile hizmetlerimize devam edeceğiz. 
  Bu kurslar dışında özellikle istenilen kurslara dilekçe ile başvuru yapıldığında yeterli kontenjan sağlandığı takdirde kursumuz açılıyor ve katılımcılarımıza telefonlarına kurs başlangıç tarihi mesaj ile bildiriliyor” dedi.
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.